Juffen en Meneren

Het team van onze school bestaat uit een groep van 27 enthousiaste juffen en meneren die samen les geven in 15 groepen.

                                

 Groep 1/2a            Angeline Bolks                                                 a.bolks@stichtingkomt.nl

                               Rita Weijermars                                                r.weijermars@stichtingkomt.nl

 

 Groep 1/2b          Sandra Vrielink                                                 sa.vrielink@stichtingkomt.nl 

                             Lisa Belshof   (Lio-stagiaire)                              

 

 Groep 1/2c           Dianne Analbers                                              d.analbers@stichtingkomt.nl

                              Patricia Smit                                                     p.smit@stichtingkomt.nl           

                             

 Groep 3a             Anke Kamphuis                                                a.kamphuis@stichtingkomt.nl 

                             Wendy Exterkate                                             w.exterkate@stichtingkomt.nl

                              

 Groep 3b            Antoinette Dijkstra                                            a.dijkstra@stichtingkomt.nl

                            Daphne ter Braak                                             d.terbraak@stichtingkomt.nl

                              

 Groep 4a             Margriet Wilmink                                              m.wilmink@stichtingkomt.nl

                           Marjolein Klein Haarhuis                                  m.kleinhaarhuis@stichtingkomt.nl

                          Jolien Schopman (Lio-stagiaire)   

 

 Groep 4b          Willemijn de Visser                                           w.devisser@stichtingkomt.nl

                           Marcel Posthumus                                             m.posthumus@stichtingkomt.nl                                                              

                         

 Groep 5              Koen Grothues                                                  k.grothues@stichtingkomt.nl

                            Steven Cakir                                                      s.cakir@stichtingkomt.nl

 

Groep 5/6           Lucian Raanhuis                                               l.raanhuis@stichtingkomt.nl

                           Anja Commandeur                                            a.commandeur@stichtingkomt.nl

                              

 Groep 6             Angela Nijboer                                                  a.nijboer@stichtingkomt.nl

                           Patricia Smit                                                    p.smit@stichtingkomt.nl

 

  Groep 6/7          Cindy Sepp                                                       c.sepp@stichtingkomt.nl

                           Maureen Bouwman                                          m.bouwman@stichtingkomt.nl

                           

 Groep 7             Erna Droste                                                       e.droste@stichtingkomt.nl

                           Steven Cakir                                                      s.cakir@stichtingkomt.nl              

                                                  

 Groep 8a           Jolijn Bekhuis                                                    j.bekhuis@stichtingkomt.nl

                           Chantal Lubberink                                           c.lubberink@stichtingkomt.nl

 

 Groep 8b           Charlotte Sueters                                              c.sueters@stichtingkomt.nl

                           Marieke Scholte op Reimer                               m.scholte@stichtingkomt.nl

                           Chantal Lubberink                                             c.lubberink@stichtingkomt.nl

Interne ondersteuning

Binnen onze school zijn ook een conciërge en een schoolassistente actief. Zij verrichten binnen onze school tal van ondersteunende taken op het gebied van administratie, huishouding en onderhoud.

Concierge                   Jeroen Barkel                          j.barkel@stichtingkomt.nl

Schoolassistente         Marja Visschedijk                  m.visschedijk@stichtingkomt.nl