Juffen en Meneren

GROEPSVERDELING SCHOOLJAAR 2018-2019

Het team van onze school bestaat uit een groep van 30 enthousiaste juffen en meneren die samen les geven in 16 groepen. Onder de foto vindt u hoe de leerkrachten verdeeld zijn overde groepen en op welke dagen ze in de groep werkzaam zijn.

Naam leerkracht                     werkt op:                                                                                     mailadres

Groep 1A

Noraly Gervink                        maandag woensdag,donderdag en vrijdag                                n.gervink@stichtingkomt.nl

Patricia Smit                           dinsdag                                                                                       p.smit@stichtingkomt.nl

 

Groep 1B      

Rita Weijermars                      maandag, dinsdag                                                                     r.weijermars@stichtingkomt.nl 

Angeline Bolks                        woensdag, donderdag en vrijdag                                              a.bolks@stichtingkomt.nl                              

 

Groep 2A       

Sandra Vrielink                       maandag, dinsdag, woensdag en (deels) donderdag                  sa.vrielink@stichtingkomt.nl   

Fabienne Schurman               donderdag (deels) en vijdag                                                         f.schurman@stichtingkomt.nl      

               (Lio stagiaire)

 

Groep 2B         

Dianne Analbers                      maandag, dinsdag en woensdag                                                 d.analbers@stichtingkomt.nl

Patricia Smit                             donderdag en vrijdag                                                                   p.smit@stichtingkomt.nl     

 

Groep 3A        

Anke Kamphuis                        maandag, (deels) woensdag, donderdag en vrijdag                   a.kamphuis@stichtingkomt.nl 

Antoinette Dijkstra                    dinsdag en (deels) woensdag                                                     a.dijkstra@stichtingkomt.nl

 

Groep 3B         

Daphne Meen                           maandag, dinsdag en woensdag                                                d.terbraak@stichtingkomt.nl 

Wendy Exterkate                      donderdag en vrijdag                                                                  w.exterkate@stichtingkomt.nl 

Juf Maria Kalayci zal voorlopig juf Daphne en juf Wendy vervangen.

                              

Groep 4A         

Willemijn de Visser                    maandag, dinsdag, woensdag en donderdag                         w.devisser@stichtingkomt.nl

Caran Poelman                          vrijdag                                                                                     c.poelman@stichtingkomt.nl

 

Groep 4B

Marjolein Klein Haarhuis           maandag en dinsdag                                                               m.kleinhaarhuis@stichtingkomt.nl

Margriet Wilmink                       woensdag, donderdag en vrijdag                                             m.wilmink@stichtingkomt.nl

 

                        

Groep 5A         

Koen Grothues                          maandag, woensdag, donderdag en vrijdag                          k.grothues@stichtingkomt.nl

Noraly Gervink                          dinsdag                                                                                   n.gervink@stichtingkomt.nl

Op maandag wordt meneer Koen t/m 10 december vervangen door juf Rosa Egberink

 

 

Groep 5B         

Steven Cakir                              maandag en dinsdag                                                             s.cakir@stichtingkomt.nl

Lucian Raanhuis                       woensdag, donderdag en vrijdag                                           l.raanhuis@stichtingkomt.nl

 

Groep 6A         

Angela Nijboer                           maandag, dinsdag, woensdag en donderdag                       a.nijboer@stichtingkomt.nl

Jolijn Bekhuis                             vrijdag                                                                                    j.bekhuis@stichtingkomt.nl

 

Groep 6B          

Caran Poelman                         maandag, dinsdag en woensdag                                           c.poelman@stichtingkomt.nl   

Anja Commandeur                    donderdag en vrijdag                                                             a.commandeur@stichtingkomt.nl

 

 

Groep 7A       

Cindy Sepp                              maandag, dinsdag en woensdag                                            c.sepp@stichtingkomt.nl

Maureen Bouwman                 donderdag en vrijdag                                                              m.bouwman@stichtingkomt.nl

                           

Groep 7B        

Erna Droste                             maandag en dinsdag                                                              e.droste@stichtingkomt.nl

Steven Cakir                            woensdag, donderdag en vrijdag                                           s.cakir@stichtingkomt.nl              

 

Groep 8A      

Chantal Lubberink                    maandag                                                                                c.lubberink@stichtingkomt.nl

Charlotte Sueters                     dinsdag en woensdag om en om                                           c.sueters@stichtingkomt.nl

Marieke Scholte op Reimer      donderdag en vrijdag                                                             m.scholte@stichtingkomt.nl

 

                                                 

 Groep 8B           

Jolijn Bekhuis                           maandag, dinsdag en woensdag                                           j.bekhuis@stichtingkomt.nl

Chantal Lubberink                   donderdagen vrijdag                                                               c.lubberink@stichtingkomt.nl

 

 

Interne ondersteuning

Binnen onze school zijn ook een conciërge en een schoolassistente actief. Zij verrichten binnen onze school tal van ondersteunende taken op het gebied van administratie, huishouding en onderhoud.

Concierge                   Jeroen Barkel                          j.barkel@stichtingkomt.nl

Schoolassistente         Marja Visschedijk                  m.visschedijk@stichtingkomt.nl